KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 3981643

nr 398 1643

Etsning

Vy över flandern, 1800-tal, 31 x 39

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 februari 2006

25/2 02:03:47 1      Vinnande bud